Sitemiz üzerinden fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için ÜYE GİRİŞİ yapınız. Eğer üye değilseniz 2 dakikanızı ayırarak BURADAN üye olabilirsiniz.

BeePower Pulp Tester

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Diş Sinirlerini Test eder.belirli dalga boylarında diş sinirlerine uyarılar göndererek sinir ölçümü yapar 
Test Ölçümü ve Değer Aralıkları
Canlı Diş Siniri             : 0-40 arası 
Kısmi Canlı Diş Siniri   : 40-80 arası 
Ölü Diş Siniri               : 80 yukarısı 
Cihaz Hakkında 
1-) Ön hız modu (Düşük-Orta-Yüksek). Test Düşükten - Yükseğe doğru uyaran bir oranda artmaya başlar 
2-) Özellikle hasta konforu için tasarlanmış. Hasta uyarı algısını hissetmeye başladıysa, sadece düğmeyi bırakmanız yeterli. 
3-) Cihaz Ölçüm tamamlandıktan sonra 3 dakika sonra kendi kendine kapanır. (Aşırı Pil Tüketimini Önlemek için) 
4-) Pilli, Standart 9-Volt pil, Pilini son derece ekonomik kullanmaktadır. 
Özellikleri 
Gİiriş: MAX. 80V 
Çıkış: DC 9.0V 
Akım: 90mA. 
Gerilim aralığı: DC 6.0-10.0V 
Boyut: 186 * 38 * 24mm 
Ağırlık: 220g   
Diğer Özellikler
Stok Kodu1-CH710
MarkaWestcode
Stok DurumuVar

03624358527 Dental Marketim - Arı Dental
E-KATALOG İNDİR /

amasya evden eve nakliyat

 

aeratör, aeratör başlık, aeratör başlığı, aeratör kartuş, aeratör rulman, kavo dental, nsk dental, sirona dental, w&h dental Dentalmarketim 1995 Yılından itibaren diş hekimlerinin çalışma esnasında kullandığı aeratör, aeratör başlığı, mikro motor, anguldurva, piyasemen, amalgamotor, ışınlı dolgu cihazı ve bunun gibi tüm tıbbi cihazların yedek parçalarını A.B.D’den ithal edip Türkiye de bu parçaların dağıtımını ve garanti kapsamında teknik servis hizmetlerini vermektedir. Arı Dental dünya çapında önemli bir tedarikçi firma olan Dental Parts Haus Türkiye distribütörüdür. Bugün üretilen her yüksek hızlı Dental Aeratör Başlıkları için uygun rulman ve kartuşlar ı Dentalpartshaus tedarik etmektedir. Arı Dental ürünleri fark yaratabilir, ekipmanlarınızın çalışması ile hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız, ürünlerimizi kullanarak maliyeti düşürürken sizin Aeratör Başlığı çalışma ömrünü uzatmanızı sağlayacaktır. Ürünlerimiz ISO-9004 ve CE sertifikalıdır. Arı Dental Sektördeki gelişme ve yenilikleri sürekli takip ederek kullanıcıların ihtiyaçlarına deneyimli kadrosu ile cevap vermeyi ilke edinmiş, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve hizmet verdiği konularda ihtisas sahibi bir servistir. Ticaretde; kalite, süreklilik, karşılıklı güven, dürüstlük ve kullanıcı memnuniyetini benimseyen Arı Dental; Kaliteli ve orjinal ürünlerini en hızlı ve ekonomik bir şekilde kullanıcısına ulaştırmaktadır. Dentalmarketim Eticaret sitemizde aeratör, aeratör başlığı, aeratör başlığı kartuşu, aeratör rulman, Kavo, Nsk, W&H, Sirona Dental, BienAir, anguldurva, piyasemen, mikromotor Kartuş ve Rulmanları vb ürünlerimiz mevcuttu
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.