Sitemiz üzerinden fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için ÜYE GİRİŞİ yapınız. Eğer üye değilseniz 2 dakikanızı ayırarak BURADAN üye olabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Ödeme Seçenekleri

Alışverişin En Kolay Şekli
Alışveriş'in En Kolay Şekli
dentalmarketim'den alışveriş yapmak çok kolay!
Rahatlıkla alışveriş yapabilmeniz için sizlere 4 ödeme seçeneği sunuyoruz.
  • Kredi Kartlı
  • Nakit
  • Havale/EFT
  • Paypal
Kredi Kartı İle Güvenli Ödeme
Kredi Kartı ile Güvenli Ödeme
 İş bankası maximum ve Zıraat banka kartlarına
2 ay taksit imkanı sunuyoruz. Diğer tüm kredi kartlarına tek çekim uygulayabilmekteyiz.
Nakit Ödeme
Nakit Ödeme
Nakit ödemelerinizde alınan ürünün çeşidine göre sizlere sunulacak 
özel fırsat veya kampanyalardan yararlanabilirsiniz.
Havale/EFT
Havale/EFT
 
Türkiye genelindeki bütün İş Bankası, Akbank  Zıraat Bankası ve PTT Şubelerinden bankamatikleri ve internet bankacılığından Havale ve EFT yapabilirsiniz.  

Banka Hesap Bilgilerini Görmek İçin Tıklayın


Telefonla Ödeme


Ürün alımlarınızda mağazamızı arayarak satış temsilcilerimiz aracılığı ile 
telefonla kredi kartından ödeme yapabilirsiniz.
             Telefon Ödeme
                                                   
 
 
 

03624358527 Dental Marketim - Arı Dental
E-KATALOG İNDİR /


 

amasya evden eve nakliyat

 

aeratör, aeratör başlık, aeratör başlığı, aeratör kartuş, aeratör rulman, kavo dental, nsk dental, sirona dental, w&h dental Dentalmarketim 1995 Yılından itibaren diş hekimlerinin çalışma esnasında kullandığı aeratör, aeratör başlığı, mikro motor, anguldurva, piyasemen, amalgamotor, ışınlı dolgu cihazı ve bunun gibi tüm tıbbi cihazların yedek parçalarını A.B.D’den ithal edip Türkiye de bu parçaların dağıtımını ve garanti kapsamında teknik servis hizmetlerini vermektedir. Arı Dental dünya çapında önemli bir tedarikçi firma olan Dental Parts Haus Türkiye distribütörüdür. Bugün üretilen her yüksek hızlı Dental Aeratör Başlıkları için uygun rulman ve kartuşlar ı Dentalpartshaus tedarik etmektedir. Arı Dental ürünleri fark yaratabilir, ekipmanlarınızın çalışması ile hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız, ürünlerimizi kullanarak maliyeti düşürürken sizin Aeratör Başlığı çalışma ömrünü uzatmanızı sağlayacaktır. Ürünlerimiz ISO-9004 ve CE sertifikalıdır. Arı Dental Sektördeki gelişme ve yenilikleri sürekli takip ederek kullanıcıların ihtiyaçlarına deneyimli kadrosu ile cevap vermeyi ilke edinmiş, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve hizmet verdiği konularda ihtisas sahibi bir servistir. Ticaretde; kalite, süreklilik, karşılıklı güven, dürüstlük ve kullanıcı memnuniyetini benimseyen Arı Dental; Kaliteli ve orjinal ürünlerini en hızlı ve ekonomik bir şekilde kullanıcısına ulaştırmaktadır. Dentalmarketim Eticaret sitemizde aeratör, aeratör başlığı, aeratör başlığı kartuşu, aeratör rulman, Kavo, Nsk, W&H, Sirona Dental, BienAir, anguldurva, piyasemen, mikromotor Kartuş ve Rulmanları vb ürünlerimiz mevcuttu
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.