Sitemiz üzerinden fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için ÜYE GİRİŞİ yapınız. Eğer üye değilseniz 2 dakikanızı ayırarak BURADAN üye olabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri

Kargo Ve Teslimat

dentalmarketim.com'dan verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 2 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Akşamsaat 18:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.
 
Teslimat ve Kargo Ücretleri :
 
Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile ve Ülkeye göre değişiklik gösterir.sipariş teslimatları Anlaşmalı olduğumuz ARAS KARGO şirketi ile uygun fiyata türkiyenin her bölgesine gönderimi yapılmaktadır. dentalmarketim.com tarafından kampanya yapılmadığı zamanlar ürünün ulaşım bedeliAlıcıya/Müşteriye Aittir!
 
ARASKARGO ŞİRKETİNİN ULAŞMADIĞI BÖLGELERE ALICININ İSTEĞİ ÜZERİNE DİĞER KARGO FİRMALARI İLE GÖNDEREBİLİNİR.BUNUN İÇİN MÜŞTERİ TEMSİLCİSİMİZ İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

Uluslar arası siparişler UPS-FedEX veya DHL kargo şirketleri ile yapılmaktadır.Uluslar arası siparişlerin teslim süreleri 7 ile 14 iş günü sürebilmektedir.Uluslar arası siparişlerin ulaşım bedelleri ürünün ebatlarına göre hesaplanıp alıcıya bildirilecektir.
 
Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa;
 
Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine e-posta yada online canlı destek bölümünden ulaşmanız yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır

03624358527 Dental Marketim - Arı Dental
E-KATALOG İNDİR /


 

amasya evden eve nakliyat

 

aeratör, aeratör başlık, aeratör başlığı, aeratör kartuş, aeratör rulman, kavo dental, nsk dental, sirona dental, w&h dental Dentalmarketim 1995 Yılından itibaren diş hekimlerinin çalışma esnasında kullandığı aeratör, aeratör başlığı, mikro motor, anguldurva, piyasemen, amalgamotor, ışınlı dolgu cihazı ve bunun gibi tüm tıbbi cihazların yedek parçalarını A.B.D’den ithal edip Türkiye de bu parçaların dağıtımını ve garanti kapsamında teknik servis hizmetlerini vermektedir. Arı Dental dünya çapında önemli bir tedarikçi firma olan Dental Parts Haus Türkiye distribütörüdür. Bugün üretilen her yüksek hızlı Dental Aeratör Başlıkları için uygun rulman ve kartuşlar ı Dentalpartshaus tedarik etmektedir. Arı Dental ürünleri fark yaratabilir, ekipmanlarınızın çalışması ile hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız, ürünlerimizi kullanarak maliyeti düşürürken sizin Aeratör Başlığı çalışma ömrünü uzatmanızı sağlayacaktır. Ürünlerimiz ISO-9004 ve CE sertifikalıdır. Arı Dental Sektördeki gelişme ve yenilikleri sürekli takip ederek kullanıcıların ihtiyaçlarına deneyimli kadrosu ile cevap vermeyi ilke edinmiş, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve hizmet verdiği konularda ihtisas sahibi bir servistir. Ticaretde; kalite, süreklilik, karşılıklı güven, dürüstlük ve kullanıcı memnuniyetini benimseyen Arı Dental; Kaliteli ve orjinal ürünlerini en hızlı ve ekonomik bir şekilde kullanıcısına ulaştırmaktadır. Dentalmarketim Eticaret sitemizde aeratör, aeratör başlığı, aeratör başlığı kartuşu, aeratör rulman, Kavo, Nsk, W&H, Sirona Dental, BienAir, anguldurva, piyasemen, mikromotor Kartuş ve Rulmanları vb ürünlerimiz mevcuttu
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.