Sitemiz üzerinden fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için ÜYE GİRİŞİ yapınız. Eğer üye değilseniz 2 dakikanızı ayırarak BURADAN üye olabilirsiniz.

Gutta Percha Obturation System Ve tabancası

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
  • ?Sıcaklık Ayarlanabilir? Obtürasyon sistemi 15 saniyede 230?'ye kadar ısıtılabilir, bu da her türlü güta perkayı eritebilir ve sıcaklığı gerçek ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz:160/180/200/230?.
  • ?Ergonomik Tasarım? Kablosuz ve hafif gövde tasarımı, rahat tutuş ve kolay kullanım içindir. Büyük pil kapasitesi (kapatma tabancası-2200mAh, doldurma kalemi-2600mAh) uzun hizmet süresi sağlayabilir. 15 dakika kullanılmadığında cihaz otomatik olarak kapanacaktır.
  • ?Doğru Doldurma?Ulaşılması zor olan alanlar için kablosuz 3D doldurma tasarımı.Isıtma tuşu 360? stereo çalışma, hassas üst kontrol,3D daha kapsamlı doldurma.Gun iğneli vida tasarımı aşırı yapıştırıcıyı etkili bir şekilde önleyebilir.
  • ?2'si 1 Arada Tasarım? 2 çalışma kolu, bir obturasyon tabancası ve bir obturasyon kalemi vardır. Ayarlanabilir sıcak iğne boyutu ve sıcaklık modu, güta perka dikey yoğuşma tekniği güta perkayı daha kompakt sıkıştırabilir.
  • ?Koruma Fonksiyonu? Otomatik boşta güç tasarrufu modu, cihaz 15 dakika kullanılmadığında otomatik olarak kapanacaktır. Doğru sıcaklık kontrolü ve termal koruyucu kapak, kazara yanmaları önleyebilir.
Diğer Özellikler
Stok Kodu1-CH058
MarkaBeePower
Stok DurumuVar

03624358527 Dental Marketim - Arı Dental
E-KATALOG İNDİR /

amasya evden eve nakliyat

 

aeratör, aeratör başlık, aeratör başlığı, aeratör kartuş, aeratör rulman, kavo dental, nsk dental, sirona dental, w&h dental Dentalmarketim 1995 Yılından itibaren diş hekimlerinin çalışma esnasında kullandığı aeratör, aeratör başlığı, mikro motor, anguldurva, piyasemen, amalgamotor, ışınlı dolgu cihazı ve bunun gibi tüm tıbbi cihazların yedek parçalarını A.B.D’den ithal edip Türkiye de bu parçaların dağıtımını ve garanti kapsamında teknik servis hizmetlerini vermektedir. Arı Dental dünya çapında önemli bir tedarikçi firma olan Dental Parts Haus Türkiye distribütörüdür. Bugün üretilen her yüksek hızlı Dental Aeratör Başlıkları için uygun rulman ve kartuşlar ı Dentalpartshaus tedarik etmektedir. Arı Dental ürünleri fark yaratabilir, ekipmanlarınızın çalışması ile hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız, ürünlerimizi kullanarak maliyeti düşürürken sizin Aeratör Başlığı çalışma ömrünü uzatmanızı sağlayacaktır. Ürünlerimiz ISO-9004 ve CE sertifikalıdır. Arı Dental Sektördeki gelişme ve yenilikleri sürekli takip ederek kullanıcıların ihtiyaçlarına deneyimli kadrosu ile cevap vermeyi ilke edinmiş, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve hizmet verdiği konularda ihtisas sahibi bir servistir. Ticaretde; kalite, süreklilik, karşılıklı güven, dürüstlük ve kullanıcı memnuniyetini benimseyen Arı Dental; Kaliteli ve orjinal ürünlerini en hızlı ve ekonomik bir şekilde kullanıcısına ulaştırmaktadır. Dentalmarketim Eticaret sitemizde aeratör, aeratör başlığı, aeratör başlığı kartuşu, aeratör rulman, Kavo, Nsk, W&H, Sirona Dental, BienAir, anguldurva, piyasemen, mikromotor Kartuş ve Rulmanları vb ürünlerimiz mevcuttu
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.