Sitemiz üzerinden fiyatları görebilmek için üye girişi yapmalısınız.Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için ÜYE GİRİŞİ yapınız. Eğer üye değilseniz 2 dakikanızı ayırarak BURADAN üye olabilirsiniz.

12,35 mm Push Button Mil (Spindle)

Ürünün fiyat bilgisini görebilmek için üye girişi yapınız. Eğer üye değilseniz buradan üye olabilirsiniz.
Uyumlu Modeller: NSK Pana Air - Kavo Large Head - W&H Synea Large Head
Mil Uzunluğu 13,95 mm Gövde 12,65 mm Button 1,35 mm

İki Çeşit Frez Tutucu Mil Sunmaktayız
NSK Tipi Mil:
NSK Tip mil; frezi aeratöere taktığınızda fazla gülcü tutmuyormuş gibi elinizle frezi çektiğinizde çıkacaktır. Ancak frezi elinizle ittiğinizde veya çalışmaya başladığında, aeratöre güç uyguladığınızda frezi tam sıktığını göreceksiniz. Bu özellik ultra frez tutuculuk sağlamaktadır.
Avantajı:  Mil içine yağ sıkmanıza gerek yoktur.
Dezavantajları: Bu mil başlangıçta KaVo modeli gibi sert frez tutmaz. Frez tutuculuğu güç uygulandığında devreye gireceği diş hekimlerine açıklamak gerekir.
Kavo Tipi Mil:
Frezi her aşamada kavrar
Avantajı: Her zaman 4.5kg frez tutuculuk sağlar.
Dezavantajı: Mil içerisini yağlanmadığı durumlarda frezin içeriye giriş ve çıkışları esnasında oluşacak çiziklerden dolayı frez tutuculuk zamanla azalacaktır. Her hasta sonrası tıpkı kartuş için sıkılan yağlama gibi frezin mil içerisine giriş yapılan yerden içeriye doğru yağ sıkılmalıdır.
 
Diğer Özellikler
Stok Kodu6-CP030-A
MarkaBeePower
Stok DurumuVar

03624358527 Dental Marketim - Arı Dental
E-KATALOG İNDİR /

amasya evden eve nakliyat

 

aeratör, aeratör başlık, aeratör başlığı, aeratör kartuş, aeratör rulman, kavo dental, nsk dental, sirona dental, w&h dental Dentalmarketim 1995 Yılından itibaren diş hekimlerinin çalışma esnasında kullandığı aeratör, aeratör başlığı, mikro motor, anguldurva, piyasemen, amalgamotor, ışınlı dolgu cihazı ve bunun gibi tüm tıbbi cihazların yedek parçalarını A.B.D’den ithal edip Türkiye de bu parçaların dağıtımını ve garanti kapsamında teknik servis hizmetlerini vermektedir. Arı Dental dünya çapında önemli bir tedarikçi firma olan Dental Parts Haus Türkiye distribütörüdür. Bugün üretilen her yüksek hızlı Dental Aeratör Başlıkları için uygun rulman ve kartuşlar ı Dentalpartshaus tedarik etmektedir. Arı Dental ürünleri fark yaratabilir, ekipmanlarınızın çalışması ile hayal kırıklığı yaşamak istemiyorsanız, ürünlerimizi kullanarak maliyeti düşürürken sizin Aeratör Başlığı çalışma ömrünü uzatmanızı sağlayacaktır. Ürünlerimiz ISO-9004 ve CE sertifikalıdır. Arı Dental Sektördeki gelişme ve yenilikleri sürekli takip ederek kullanıcıların ihtiyaçlarına deneyimli kadrosu ile cevap vermeyi ilke edinmiş, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve hizmet verdiği konularda ihtisas sahibi bir servistir. Ticaretde; kalite, süreklilik, karşılıklı güven, dürüstlük ve kullanıcı memnuniyetini benimseyen Arı Dental; Kaliteli ve orjinal ürünlerini en hızlı ve ekonomik bir şekilde kullanıcısına ulaştırmaktadır. Dentalmarketim Eticaret sitemizde aeratör, aeratör başlığı, aeratör başlığı kartuşu, aeratör rulman, Kavo, Nsk, W&H, Sirona Dental, BienAir, anguldurva, piyasemen, mikromotor Kartuş ve Rulmanları vb ürünlerimiz mevcuttu
 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.